Hakkımızda

Y Kültür Sanat, müşterilerine -iş ortaklarına- yaratıcı, özgün, kaliteli hizmetler sunan ve 1987'den beri bu sektörün içinde olan profesyonellerle çalışan bir şirkettir. Şirket kurucuları bugüne kadar Türkiye'nin her köşesinde sayısız etkinlik düzenlemiştir.

Şirketimiz her işte, bütçe ayrımı yapmaksızın en kaliteli hizmeti vermek, işinin en iyileriyle çalışmak ve en verimli çözümü sunmak için çaba gösterir. Sizler için uzun yıllara dayanan tecrübesiyle festivaller, sahne şovları, AVM etkinlikleri, açılışlar, kuruluş yıldönümleri, bayi toplantıları, kurum içi eğitim ve isteklendirme toplantıları düzenler…

Yurtiçinde ve yurtdışında, irili ufaklı bütçelere sahip 1500'ün üzerinde çok çeşitli, farklı -yaratıcı projeyi hizmetinize sunar.

Dünyanın her yerinden sanatçı, ünlü kişi, Hollwood Starları, uluslararası sporcular, showlar, konserler, Tv Starları, fotomodel ve konuşmacıyı en uygun şartlarla ülkemize getirebilmektedir.

Y Kültür Sanat, iş ortağının amacına hizmet etmesi için; birikim ve tecrübesine dayanarak doğru olduğuna inandığı en etkili ve uygun çözümleri size sunar…

y kültür sanat

Copyright